Servisní technik zemědělské techniky Klatovy

Volná místa Klatovy Volná místa automobilový průmysl Klatovy

Lokalita pracoviště: Klatovy, Plzeňský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• praxe v oboru opravář zemědělské nebo stavební techniky
• manuální zručnost, technické myšlení a znalosti
• znalost práce na PC- uživatelská - bude třeba k diagnostice závad
• ŘP skupiny B

Nabízíme

• zázemí stabilní společnosti
• příjemný kolektiv
• mobilní telefon i pro soukromé účely
• zajímavé finanční ohodnocení, odměny
• příspěvek na stravné
• školení v odborné oblasti, možnost dalšího odborného vzdělávání

Náplň práce

• Kompletní zajištění oprav a servisu zemědělských/stavebních strojů a techniky
• Diagnostika závad strojů
• Výjezdy k servisním případům na území příslušného kraje
• Technické zásahy zaměřené na mechaniku, hydrauliku a částečně i elektriku (firma nabízí kompletní zaučení)

Moreau Agri, spol. s r.o.

Nopova 70
Brno- Židenice

Kontaktní osoba:
Monika Talandová