Svářeč Hořovice

Volná místa Hořovice Volná místa strojírenství Hořovice

Lokalita pracoviště: Hořovice, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Výuční list ve strojírenském oboru (zámečník, svářeč, opravář, instalatér)

Manuální zručnost

Orientaci a schopnost pracovat dle výkresové a technologické dokumentace

Samostatnost, zodpovědnost a ochotu se vzdělávat

Nabízíme

Pestrou náplň práce v jednosměnném provozu, při které se budete realizovat a ukážete svoji zručnost a technické dovednosti.

motivační systém odměňování – až 15 % vaší mzdy měsíčně navíc jako odměna za pracovní výkon

Náborový příspěvek 15.000 Kč

K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování ▪ 3 sick days ▪ 25 dnů dovolené ▪ MultiSport karta ▪ možnost osobního rozvoje a vzdělávání ▪ jazykové kurzy ▪ výhodné nabídky elektřiny a plynu ▪ odměna za doporučení zákazníka ▪ káva na pracovišti ▪ uvítací balíček pro nové zaměstnance ▪ dárek při významných životních událostech ▪ nabídka firemních akcí ▪ zvýhodněné služby našeho mobilního operátora ▪ permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Náplň práce

Výroba strojních součástí typu ocelové konstrukce, potrubí, nádrže apod.

Práce související se sestavováním podskupin a skupin strojů či zařízení

Svařování konstrukčních uhlíkových a vysokolegovaných ocelí metodou MAG a/nebo TIG, …

TEDOM a.s.

Výčapy 195
674 01 Třebíč

Kontaktní osoba:
Jana Michalová   725503266