Referent/ka majetkové správy – veřejné zakázky (67-2024) Praha

Volná místa Praha Volná místa právo Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání – právního, nebo technického směru
• Praxe v oblasti zadávání a realizace zakázek výhodou
• Znalost zákona č. 134/2016 Sb. výhodou
• Uživatelská znalost MS Office (MS Office – Word, Excel,…)
• Trestní bezúhonnost
• Pečlivost a ochotu učit se, vnímat v souvislostech, schopnost reagovat na změny
• Komunikační dovednosti, dobrá znalost pravopisu a dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu, znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
• Schopnost týmové spolupráce v rámci oddělení

Nabízíme

• Odborně zajímavou práci na dopravních projektech ve Středočeském kraji v přátelském týmu se širokým rozsahem činností ve vztahu k veřejným zakázkám
• Možnost dalšího odborného růstu včetně možnosti účastnit se externích školení
• Zaměstnanecké benefity:
o 5 týdnů dovolené,
o 5 dní indispozičního volna,
o stravenkový paušál,
o bezplatná výuka angličtiny na pracovišti,
o benefitní karta e-Benefity či penzijní připojištění,
o zvýhodněná Multisport karta,
o možnost využití firemních rekreačních zařízení,
o permanentky do ZOO, Aquaparku,
o skipasy na lyže,
o sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria.
• Pružnou pracovní dobu, která umožní sladění pracovního a osobního života
• Po zaučení při samostatném a řádném výkonu pracovní činnosti zajímavé motivační příplatky a odměny k základní mzdě

Termín nástupu: Dle dohody

Pracovní poměr
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou. Dle dohody lze uzavřít i pracovní poměr na zkrácený úvazek (tj. 6 nebo 7 hod. denně).

Mzdové podmínky
Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny v závislosti na vašem pracovním výkonu.

Termín zaslání přihlášky
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem v češtině zasílejte na e-mail: prace@rsd.cz (do předmětu uveďte „Referent majetkové správy-veřejné zakázky Správa Praha (67-2024)“)

Kontakty: prace@rsd.cz, tel. 954 901 320

Náplň práce

Správa Praha hledá do svého týmu referenta / referentku veřejných zakázek pro oblast Středočeský kraj

Pracoviště-lokalita
Správa Praha, Praha 4 – Pankrác (přímo u metra Pražského povstání)

• Zajišťování a kontrola věcné správnosti agendy zadávání veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb.
• Na základě podkladů od technických pracovníků příprava dokumentace pro vypsání veřejné zakázky
• Zodpovědnost za průběh veřejné zakázky, zejména v oblasti kontroly zákonných termínů a správnosti postupů dle zákona o veřejných zakázkách a vnitřní směrnice ŘSD
• Práce s interním programem na zadávání zakázek
• Příprava zakázky od jejího vypsání až po podepsání smlouvy
• Spolupráce s technickými pracovníky
• Práce v týmu
• Práce se směrnicemi a vnitřními předpisy
• Další související činnosti v rámci Odboru veřejných zakázek

Ředitelství silnic a dálnic ČR

Na Pankráci 56
Praha 4

Kontaktní osoba:
Anna Marie Kučerová, DiS.