Specialista validací Hořátev

Volná místa Hořátev Volná místa administrativa Hořátev

Lokalita pracoviště: Hořátev, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte práci ve stabilní společnosti?

Máte analytické myšlení?

Jste flexibilní a samostatný?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Náplní práce je:
- Vytváření a průběžná aktualizace řídícího plánu validací.
- Příprava plánů a provádění potřebných validací výrobních a čistících procesů.
- Zpracování plánů a zpráv pro validace.

Základy pro danou pozici:
- Ukončené středoškolské vzdělání chemického, farmaceutického nebo technického směru.

Výhodou:
- Vysokoškolské vzdělání.
- Zkušenost v oblasti ISO, GMP, SVP ve farmacii nebo příbuzných oborech.

Co získáte, když pro nás budete pracovat?
- Stanete se součástí stabilní společnosti.
- Dostatek volna na zotavenou a jiné benefity.
- Kantýna i jídelna přímo v areálu Technologického parku.
- Individuální platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a schopnostem daného kandidáta.
- Flexibilní pracovní doba.

BIOMEDICA, spol. s.r.o.

Pekařská 601/8, Jinonice
28912 Praha 5

Kontaktní osoba:
Petra Rejmontová    +420 771 292 277