Elektrotechnik Praha

Volná místa Praha Volná místa technika a elektrotechnika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* ŠŠ vzdělání.
* Znalost AJ na základní úrovni (orientace v dokumentaci).
* Základní znalost SIMATIC S5, S7.
* Zkušenost a kvalifikace odpovídající pořadavkům NV 194/2022 Sb. §6 (dřívější „vyhláška 50“).
* Uživatelskou znalost PC a MS Office.
* Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu.

Nabízíme

* Dotované stravování.
* Roční bonus.
* Věrnostní bonusy a další odměny.
* 5 týdnů dovolené.
* Příspěvek na penzijní připojištění.
* Příspěvek do cafeteria systému.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta nadnárodní společnost, která je jedním z předních světových dodavatelů do automobilového průmyslu, hledáme elektrotechnika.
* Budete zajišťovat optimální provoz řídících jednotek, průběžně zálohovat software.
* Informovat o potřebě náhradních dílů.
* Provádět provozní údržbu strojů z pohledu elektroniky a programového zabezpečení.
* Vést dokumentaci o této údržbě.
* Provádět preventivní údržbu strojů z pohledu elektroniky.
* Spravovat kamerové systémy na výrobním zařízení.
* Zodpovídat za spuštění záložního zdroje elektřiny při výpadku.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227