Obsluha výrobní linky, mzda 33.000 Kč, 5 týdnů dovolené Kolín

Volná místa Kolín Volná místa dělnické profese Kolín

Plat: 24500 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU
* praxe na podobné či jiné strojní pozici pouze výhodou
* zodpovědnost
* samostatnost
* pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

* mzdu 24.500 Kč - 33.000 Kč
* výkonnostní prémie až 7.000 Kč
* "Ticket čistý" - 1x za čtvrtletí poukázka do drogerie ve výši 300 Kč
* příspěvek na dopravu ve výši 750 Kč/měsíc
* bonus za docházku 750 Kč/měsíc
* vlastní kantýna
* stravenkový paušál 71,50 Kč
* 5 týdnů dovolené

Náplň práce

Jste vyučen ve strojním či jiném technickém oboru anebo máte zkušenost se seřizováním a údržbou linek? Pokud ano, hledáme právě Vás! Přijmeme seřizovače, který udrží harmonii výrobních linek.
* místo výkonu práce: Kolín
* zodpovědnost za výrobu podle výrobního příkazu
* zodpovědnost za kvalitu výrobku
* zodpovědnost za úklid a čistotu na pracovišti
* zodpovědnost za správnost technického stavu linky
* podílí se na vývoji nových výrobků - realizace akčních plánů
* zaznamenávání chodu linky během pracovní doby do formuláře
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Židovská 4841/3
Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Johanka Tauschová