Obchodní zástupce - stavební materiál (M/Ž) Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa obchod a prodej Ústí nad Orlicí

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Obchodní praxi v oboru 1-2 roky
Zákazníka máte na prvním místě a dokážete se mu přizpůsobit nejen časově
Máte zkušenosti ideálně s prodejem ve stavebnictví
Jakýkoliv technický obor je výhodou - nebo vystudovanou stavební školu
Aktivní řidič sk. B
Umět vyhodnotit svoje výsledky následně předat vedení
PC - MS office

Nabízíme

Perspektivní pracovní pozici ve skupině PD SE – ekonomicky stabilní zaměstnavatel
Samostatnou, zodpovědnou práci, která Vás bude bavit
Motivující finanční ohodnocení
Možnost rozvíjet svůj profesní a osobní potenciál, možnost dalšího vzdělávání
Inspirující a přátelský pracovní kolektiv, který Vám pomůže a poradí. Počáteční zaškolení je samozřejmostí.
Kvalitní kávu a stravenkový paušál, aby se Vám u nás dobře pracovalo.
Penzijní připojištění.
Osobní automobil i k soukromým účelům.
Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží. Celkem tedy 5 týdnů dovolené.
Pestrou práci, která Vás bude bavit. Dostanete prostor pro seberealizaci a profesní i kariérní růst. Rádi přivítáme Váš svěží náhled.

Náplň práce

Péče o stávající zákazníky a rozvíjení obchodních vztahů s nimi, získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
Samostatné vedení obchodních jednání se zákazníky, realizačními firmami a stavebními firmami, řemeslníky
Vytváření nabídek a poskytování obchodní a technické podpory svým zákazníkům
Prioritou bude Váš spokojený zákazník, který se na Vás může obrátit pro radu a pomoc
Podpora realizačních firem na stavbách a vypracování nabídek pro jejich stavby aj.
Poskytnutí technického poradenství Vašim zákazníkům

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.

Sanderova 1616/16
Praha

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227