Vedoucí prodejny Kout na Šumavě

Volná místa Kout na Šumavě Volná místa potravinářství Kout na Šumavě

Plat: 24000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kout na Šumavě, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme svědomité zaměstnance (muže nebo ženu) na pozici vedoucí prodejny.
Úvazek 35 hod. týdně. Nástup možný ihned.

Nabízíme

Proč pracovat právě u nás:
- zázemí úspěšné výhradně české firmy
- práci v blízkosti Vašeho domova; při problémové dopravě úhradu cestovních výloh
- práci v příjemném kolektivu zkušených spolupracovníků
- zajímavá a různorodá práce
- možnost práce i na zkrácený úvazek
- profesní růst
- jistota trvalého zaměstnání

Nabízíme tyto možnosti a benefity:
- týdenní pracovní doba 37,5 hod. bez snížení mzdy
- po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost ovlivnění výsledků, část mzdy závislá na dosaženém výkonu
- příspěvek na dopravu
- sezónní příplatky
- mimořádné odměny, dárkové karty
- stravenky
- odměny při životních a pracovních výročích dle kolektivní smlouvy
- roční odměny
- zvýhodněné telefonní tarify
- hradíme za Vás pojištění odpovědnosti
- právní poradu při řešení sociálních, majetkoprávních a ostatních záležitostí
- zapojení do Odborového svazu pracovníků obchodu

Náplň práce

Práce, při které budete v pravidelném kontaktu se zákazníky.
Praxe a zkušenosti vítány. Na pracovní pozici Vás podrobně zaškolíme.

Západočeské konzumní družstvo Sušice

nám. Svobody 135
Sušice

Kontaktní osoba:
Petra Prunnerová