Garáž mistr Praha

Volná místa Praha Volná místa automobilový průmysl Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Řidičský průkaz sk. C + profesní způsobilost
- Karta řidiče
- Praxe v autodopravě vítána

Nabízíme

- Různorodou práci v silné stabilní společnosti
- Pevnou pracovní dobu
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, Systém Cafeterie, karta Multisport, odměny (kvartální, roční, pracovní výročí
- Možnost nástupu ihned (případně dohodou)

Náplň práce

- Spolupráce s hlavním dispečerem
- Obhospodaření parku vozidel nad 7,5 tun a stavebních strojů
- Dohlížení na technický stav vozidel a strojů
- Konzultace případných problémů s technikem vnitropodnikových dílen
- Kontrola efektivní nasazení techniky
- Zpracování měsíčních výkazů
- Denní komunikace s osádkami vozidel a strojů

Čermák a Hrachovec a.s.

Smíchovská 929/31
Praha 5 - Řeporyje

Kontaktní osoba:
Hedvika Mandátová   725 239 717