Obsluha CNC obráběcího centra Divec

Volná místa Divec Volná místa dělnické profese Divec

Plat: 140 - 215 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Divec, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Orientaci v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací.
- Znalost výkresové dokumentace a schopnost podle ní vyrábět.
- Ochotu pracovat na 2 směny (ranní, odpolední).
- Pečlivost, preciznost, manuální zručnost.
- Samostatnost, zodpovědnost za výsledek.
- Zkušenosti s CNC stroji.

Nabízíme

- Práci na 2 směny a pracovní dobu 7,5 hod.
- Pravidelnou pracovní dobu od 06:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00 hod.
- Volné víkendy.
- Možnost napracovat si hodiny.
- Odměny za produktivitu a kvalitu.
- Dlouhodobou spolupráci.
- Rozmanitou práci na malosériové zakázkové výrobě.
- Malý přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.
- Absolventy rádi zaučíme.

Náplň práce

- Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů.
- Programování jednoduchých dílů.
- Seřízení stroje na požadované tolerance.
- Upnutí a vyrovnání obrobků.
- Měření a kontrola vyrobených dílů.
- Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů.

SV metal spol. s r.o.

Divec č.p. 99
561 51 Divec
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Eva Hochová