Technik - slaboproud Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa technika a elektrotechnika Plzeň

Plat: 30000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, působícího v telekomunikacích, hledáme vhodného uchazeče na pozici "Technik slaboproud".

Náplň práce:
• Kompletní elektroinstalace – slaboproud
• Montáž a servis slaboproudých systémů (EPS, CCTV, ERO, SK)
• Montáž zabezpečovacích a kamerových systémů – EZS
• Součinnost při řešení havarijních stavů u zákazníků

Jak by měl vypadat Váš profil?
• Manuální zručnost
• Pracovní zkušenosti na obdobné pozici – výhodou
• Odborné znalosti v oboru elektro slaboproud
• Odbornou způsobilost v elektrotechnice – podmínkou dle NV č. 194/2022 Sb.
• Časovou flexibilitu, zodpovědnost, bezúhonnost
• Znalost EZS, EPS, CCTV, ACS – výhodou
• Porozumění a orientaci v technické dokumentaci
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
• Organizační a komunikativní schopnosti
• Řidičský průkaz sk. B

Můžeme nabídnout:
• Práci ve stabilní firmě s dlouholetým působením a významným postavením na trhu
• Zajímavou a zodpovědnou práci na mimořádných projektech
• Motivační finanční ohodnocení
• Pracovní vybavení – notebook, služební telefon s mobilním internetem k soukromým účelům
• Multisport kartu
• 3 dny zdravotního volna ročně / Sick days
• Příspěvek na životní nebo důchodové pojištění
• Podporu v rozšiřování si kvalifikace v oboru
• Cestovní náhrady tuzemských služebních cest
• Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte mě kontaktovat a zašlete Vaše CV! Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Andrea Bialá