Kontrolor kvality Olomouc, až 230 Kč/hod., ranní, odpolední sm.

Volná místa Olomouc Volná místa dělnické profese Olomouc

Plat: 183 - 230 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru
praxi na pozici kontrolora/technika kvality ve výrobní společnosti se strojírenským zaměřením
smysl pro kvalitu a detail
orientaci ve strojírenské výkresové dokumentaci
zkušenosti s kontrolou svarů výhodou
certifikát vizuální zkoušky kontroly svarů NDT VT2dw výhodou
znalost práce na PC (MS Excel)
práci ve dvousměnném provozu

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení (183-230 Kč/hod.)
stravenky
5 týdnů dovolené
pouze 2 směny – žádná noční
možnost týdenních záloh na mzdu

Náplň práce

provádět kontrolu a identifikaci finálních nebo rozpracovaných výrobků dle dokumentace (výkresy, pracovní instrukce)
posuzovat, blokovat, uvolňovat a zabezpečovat případné opravy a vedení agendy neshodných výrobků
kontrolovat výrobní procesy
posuzovat a případně zajišťovat drobné opravy na neshodných výrobcích
uvolňovat vzorky dodavatelům

ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Bulharská 36
77900 Prostějov
28330455

Kontaktní osoba:
Veronika Palacká   604200304