Tesař Prefa na HPP, Nizozemí Nizozemí, Holandsko

Volná místa dělnické profese Nizozemí, Holandsko

Plat: 2300 - 2600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nizozemí, Holandsko, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Tesařské zkušenosti
• Architektonický vhled
• Práce a myšlení zaměřené na kvalitu
• Samostatná práce, práce v týmu
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni A2
• Auto + řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

• Mzda 550 EUR- 600 EUR netto za týden 40 hodin
• Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
• Příjemný pracovní kolektiv
• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
• Penzijní pojištění via Stipp
• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
• Pracovní oblečení
• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení

Náplň práce

Tesařské práce, výroba stěn a podlah podle výkresu.
Po konzultaci s kolegy z dílny jste taktéž zodpovědní za úhledny stav stěn a podlah opouštějíci výrobní halu.
Díky moderním strojům ve firmě je práce ve výrobní hale zábavná, ale i náročná.

Vebri Work

Industrieweg 2
Vorden
Nizozemí

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová