Montér strojních součástí a celků (m/ž/r) 92431 Neunburg vorm Wald

Volná místa dělnické profese 92431 Neunburg vorm Wald

Lokalita pracoviště: 92431 Neunburg vorm Wald , Zahraničí
Aktualizováno před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Tvůj profil:
- Absolvované odborné vzdělání v oboru kovo - elektro - mechatronik, technik, automechanik nebo srovnatelné školení či znalosti a dovednosti na základě odpovídající praxe
- Znalost práce s pracovními postupy, technickými výkresy a kusovníky
- Němčina úroveň B1
- Samostatný a spolehlivý způsob práce
- Schopnost týmové práce

Nabízíme

Nabízíme:
- Německou pracovní smlouvu přímo se zaměstnavatelem (bez agentury)
- Zajímavou práci a zajímavé finanční podmínky
- Firemní benefity
- Příjemnou pracovní atmosféru + příjemný pracovní kolektiv vč. českých kolegů

Náplň práce

Tvoje oblast odpovědnosti:
- Obsluha a seřizování CNC frézy
- Práce podle technických výkresů
- Nezávislé změny nástrojů
- Znalost programování velkou výhodou
- 2 směny

DTS Maschinenbau e.K

Richard-Wagner-Str. 3+5+7
Neunburg v.W.

Kontaktní osoba:
Augustýn Skřivan   736 680 506