Vebri Work hledá svářeče MIG/MAG na HPP, Nizozemí Nizozemí, Holandsko

Volná místa dělnické profese Nizozemí, Holandsko

Plat: 2300 - 2600 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Nizozemí, Holandsko, Zahraničí
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Schopnost sváření metodou MIG/MAG na základě technického výkresu. Řidičský průkaz sk.B, vlastní doprava a schopnost komunikovat v angličtině velkou výhodou.

Nabízíme

• Týdenní mzda od € 550 do € 620 netto za 40 hodin týdně
• Zajištěné a hrazené ubytování ( SNF certifikované domy) , vlastní pokoj + Wifi
• Možnost turnusů 4-5 týdnů + týden doma
• Přátelský kolektiv
• Pracovní oblečení
• Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg a ubytování v okolí práce
• Penzijní pojištění via Stipp
• Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
• Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení.

Náplň práce

Svářečské a konstrukční práce na základě technických výkresů
Samostatná příprava a stanovení pořadí úprav
Konečné kontroly rozměrů a kvality svařování
Odpovědnost za kvalitu produktů

Vebri Work

Industrieweg 2
Vorden
Nizozemí

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová