Procesní technolog (výroba pro stavebnictví) Týniště nad Orlicí okolí

Volná místa stavebnictví Týniště nad Orlicí okolí

Lokalita pracoviště: Týniště nad Orlicí okolí, Královéhradecký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Technické vzdělání, praxe ve výrobním prostředí - vývoji, technologii (ideální je znalost prvovýroby u tepelných a chemických procesů), zájem o výrobní technologie; komunikativní angličtina; velkou výhodou je uživatelská znalost software Active Factory - Trend, Palstat, SAP; povědomí o principech štíhlé výroby - LEAN; dobrá uživatelská znalost PC (MS Office - Excel, Outlook, PowerPoint); analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost; ŘP B
Práce je vhodná pro muže i ženy.

Nabízíme

Velmi zajímavá práce v prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru, co se kvality a značky týče. K základnímu platu pravidelné čtvrtletní a roční bonusy, nadstandardní škála firemních benefitů - jako např. penzijní připojištění, zdravotní pojištění, výuka angličtiny, firemní akce, dotované stravování a skvělá kuchyně, 5 týdnů dovolené

Náplň práce

Budete sledovat výrobní proces, korelace procesních a produktových dat.
Dalším úkolem bude optimalizovat produktové parametry za účelem zlepšení efektivity výroby a minimalizování zmetkovosti.
Budete spolupracovat s oddělením kvality a produktovými manažery a dál napříč firmou i evrposkými závody.

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28