Specialista údržby Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa technika a elektrotechnika Plzeň

Plat: 45000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

máte vzdělání technického směru, máte praxi v oboru
jste spíše provozní údržbář/-ka - umíte na základě předešlé praxe dobře vyhodnotit situaci a umíte si poradit
máte znalosti mechaniky ve smyslu základních ručních obráběcích procesů (pilování, vrtání, broušení)
máte smysl pro pořádek
máte smysl pro řádně odvedenou práci
jste komunikativní, rád/-a pracujete v kolektivu
férovost a spolehlivost jsou Vašimi vlastnostmi
jste flexibilní - máte schopnost pracovat ve směnném provozu (typicky tří-směnný, ale může v průběhu roku kolísat)
vyhláška č. 50/1978 Sb., ideálně § 6
komunikativní znalost AJ výhodou
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

naučit se spoustu nových věcí, ale i možnost uplatnit své znalosti a dovednosti v praxi
spektrum benefitů aktuálně nastavujeme, aby byly pro naše zaměstnance zajímavé a motivační (např. 25 dnů dovolené, bonusy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, apod.)
zkrácená týdenní pracovní doba 37,5 hod. /týdně
příspěvek na stravování ve výši 120 Kč na den
příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1% ze mzdy, min. 300 Kč měsíčně
příspěvek 1000 Kč měsíčně na Sodexo kartu
příspěvek za doporučení nového zaměstnance
13. mzda

Náplň práce

budete se starat o údržbu výrobních strojů a jiných provozních zařízení
spoléhat na vás budeme při diagnostice a řešení poruchových stavů, odstranění menších závad
zastřešíte preventivní údržbu strojů a zařízení
jako technická podpora budete spolupracovat s kolegy z provozu, údržby a dalších oddělení

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň

Kontaktní osoba:
Veronika Jančarová   +420 724 277 554