Elektrikář - pro oddělení údržby Mladá Boleslav

Volná místa Mladá Boleslav Volná místa automobilový průmysl Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOŠ/SŠ vzdělání v oboru elektro, možno i absolvent.
* Zkušenosti na této pozici podmínkou (v automotive společnosti výhodou).
* Vyhláška č. 50 §6 (samostatná činnost), popř. §5 pokud jste čerstvý absolvent.
* Dobrá orientace ve strojírenských výkresech výhodou.
* Osobní zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost.

Nabízíme

* Autobusová doprava ze směru Hrádek nad Nisou, Česká Lípa, Mimoň a Hořice.
* Nadprůměrné příplatky za směnnost a přesčasy.
* Dotované stravování v závodě.
* Celkem 5 týdnů dovolené po 1. odpracovaném roce.
* Další odborné vzdělávání v rámci požadavků pracovní pozice.
* 13. mzdu po zkušební době.
* Program Cafeterie (volnočasové benefity pro zdraví, sport a kulturu).
* Pravidelné navyšování mezd.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je předním představitelem v oblasti automobilových technologií hledáme vybranou pozici elektrikáře pro oddělení údržby.
* Provádění oprav strojů.
* Provádění preventivních prohlídek strojů.
* Participace na inovaci strojního zařízení.
* Práce ve třísměnném provozu (pondělí až pátek).

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227