Operátor CNC strojů, soustruhu a frézy Nizozemí, Holandsko

Volná místa dělnické profese Nizozemí, Holandsko

Plat: 2150 - 2600 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nizozemí, Holandsko, Zahraničí
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti s obsluhou CNC strojů
Ochota nastoupit do práce ihned a na delší období
Znalost anglického jazyka na úrovni B1
Řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto velkou výhodou

Nabízíme

Týdenní mzda od 500 € do 600 € netto (za 40 hodin). Toto je částka po všech srážkách
Dlouhodobá práce u renomovaná společnosti v Nizozemí.
Přátelský kolektiv.
Bezpečné pracoviště s příjemnými pracovními podmínkami.
Mzda každý týden, vždy vyplácena včas.
Hrazené ubytování ( SNF certifikované) s vlastním pokojem + wifi
Zdravotní pojištění u holandské společnosti Hollandzorg
Penzijní pojištění via Stipp
Smlouva podle nizozemských předpisů a podmínek
Pracovní oblečení
Podpora našeho týmu během Vašeho pracovního působení v Nizozemí..

Náplň práce

• Obsluha CNC soustruhů a frézek
• Pracujete v roli operátora
• Provádění oprav
• Příprava zboží k expedici

Vebri Work

Industrieweg 2
Vorden
Nizozemí

Kontaktní osoba:
Leona Petrusová