Sanitář Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa služby Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- spolehlivost

Nabízíme

- perspektivní pozici v akreditované nemocnici
- pro odpočinek nabízíme 25 dní dovolené a dalších až 5 dní osobního volna
- široký výběr jídel v zaměstnaneckém restaurantu za dotované ceny
- příspěvek na penzijní připojištění
- nástup dle dohody
- místo výkonu práce v Pardubické nemocnici

Náplň práce

Na oddělení centrálních operačních sálů hledáme nového kolegu na pozici sanitáře.

Sanitář je obvykle první člověk, se kterým se pacient na operačním sále potká. Pomůžete mu přemístit se z lůžka či sedačky na operační stůl. Dále pomáháte s přípravou pacienta na operaci a věnujete se technické práci, jako je sestavení operačního stolu a péči o příslušenství na operačním sále. Během operací pomáháte s manipulací s pacientem.

V současné době hledáme nové kolegy, kteří by se podíleli na zajištění provozu nového robotického sálu.

Nemocnice Pardubického kraje a.s.

Kyjevská 44
532 03 Pardubice

Kontaktní osoba:
Klára Sotonová   +420 601 212 986