Výrobní dělník, mzda 30.000 Kč, výkonnostní bonus max. 3.000 Kč Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa dělnické profese Jihlava

Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* znalost měření materiálu svinovacím metrem
* znalost převodů měrných jednotek
* manuální zručnost
* ochotu se učit
* fyzickou zdatnost
* ochotu pracovat na 3 směny
* zkušenost z výrobního prostředí výhodou – ne podmínkou
* zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

* mzdu 25.000 Kč - 30.000 Kč
* 13. a 14. mzdu
* a dopravu až 800 Kč dle km
* stravenkový paušál 1.500 Kč
* odměna za docházku 1.000 Kč
* odměna za kvalitu 500 Kč
* příplatek 100 Kč/hod. při přesčasové práci více než 2 hodiny
* pracovní týden od pondělí do pátku v režimu tří směn
* dobrou dopravní dostupnost - autobus na směn u i z ní zastavuje přímo u budovy
* firemní akce pro zaměstnance
* možnost kariérního postupu
* týden dovolené navíc

Náplň práce

Nebaví vás stereotyp? Chcete různorodou práci? Pak právě vám nabízíme pracovní příležitost v zakázkové výrobě.
* Místo výkonu práce: Jihlava - Hruškové Dvory
* různorodá práce v kusové/zakázkové výrobě dopravníkových pásů

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

Židovská 4841/3
Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Johanka Tauschová