Elektrokonstruktér Semily

Volná místa Semily Volná místa technika a elektrotechnika Semily

Lokalita pracoviště: Semily, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenost s kreslením v programu EPLAN.
* Praxe v oboru bude výhodou, ne podmínkou vše potřebné zaučíme.
* Komunikativní znalost anglického jazyka.

Nabízíme

* Pestrou pracovní náplň v oblasti kusové a malosériové výroby s atraktivním produktem.
* Postupné školení v oblasti potřebných dovedností.
* 25 dní dovolené.
* Dotované stravování v závodní jídelně.
* Možnosti jazykových kurzů a dalšího profesního rozvoje.
* Možnost využití služeb obvodní lékařky na pracovišti.
* Výhodný mobilní tarif.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který se specializuje na výrobu zařízení pro výrobu obalového skla, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Elektrokonstruktéra.
* Připravujete a zpracováváte technické výkresy a dokumentaci.
* Aktivně se podílíte na instalaci zařízení  přímo u zákazníka.
* Vedete evidenci veškeré konstrukční dokumentace.
* Poskytujete technickou podporu během výrobního procesu.
* Navrhujete a sledujete směry technického rozvoje.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martina Tarabášová