Technolog (z51601) Havlíčkův Brod

Volná místa Havlíčkův Brod Volná místa strojírenství Havlíčkův Brod

Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání v oboru strojírenství
- praxi ve strojírenském prostředí (velkou výhodou)
- znalost programů Creo / Inventor / Windchill nebo obdobných
- znalost ostatních kancelářských aplikací MS Office
- angličtinu na komunikativní úrovni

Nabízíme

- pracovní dobu 7,5 hodiny denně
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- firemní jídelnu s dotovaným stravováním
- bonusový program Cafeterie, pro volnočasové ak
- vity
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost vzdělávání a prohlubování kvalifikace
- společenské a kulturní akce

Náplň práce

- připravovat technologickou dokumentaci pro nové varianty a výrobky
- konstruovat technologické přípravky
- poskytovat technickou podporu výrobě
- provádět změny layoutů linek
- tvořit a aktualizovat normy
- podporu při zavádění nových výrobků do výroby
- komunikovat s kolegy v rámci celé firmy
- Požadujeme

Barlett & Cenbright s.r.o.

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín

Kontaktní osoba:
Filip Pešek