Úklidový pracovník pro Výjezdovku - řidič Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa dělnické profese Ostrava

Plat: 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Spolehlivost, flexibilita, pracovitost, pečlivost, slušné chování. Práce na živnostenský list. Řidičský průkaz sk. B podmínkou.

Nabízíme

Dlouhodobá celoroční spolupráce, v případě oboustranné spokojenosti možný HPP.

Náplň práce

Zajištění nárazových úklidových prací (mytí oken a výloh, čištění koberců, práce s úklidovými mycími stroji, hloubkové čištění podlah, generální a postavební úklidy,...). Nepravidelná pracovní doba. Možno si termíny i časy akcí přizpůsobit osobním potřebám po domluvě s Provozním manažerem (přímým nadřízeným pracovníkem). Pracovník/ce úklidu bude jezdit přiděleným firemním vozidlem po pracovištích v rámci Moravskoslezského kraje.

RPM Service s.r.o.

Moskevská 659/63a
Praha 10

Kontaktní osoba:
Petra Stoklasová