Řidič s řidičským oprávněním skupiny C volné víkendy 8h/ den České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa logistika a doprava České Budějovice

Plat: 37000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. C
Praxe s HR a vazačské zkoušky velkou výhodou
Zdravotní způsobilost pro výkon práce
VZV - praxe
Min. 2 roky praxe na stejné pozici
Komunikační schopnosti, ochotu, poctivost, vstřícnost

Nabízíme

HPP na dobu neurčitou
Zázemí silné, úspěšné a stabilní společnosti
Jednosměnný provoz
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené
Penzijní pojištění
Zaměstnanecké slevy na produkty a služby
Zázemí a jistotu silné společnosti
Nástup možný ihned dle domluvy
Pracovní doba 7:00-15:30 - volné víkendy

Náplň práce

Přepravujete, manipuluje a kontroluje zboží, dojezd ve svém regionu cca do 50 km - v okolí- pomocí nákladního auta C
Pravidelně rozvážíte zboží v rámci daného regionu, každý den jste doma
Řádně překontrolujete že je vše v pořádku a nic vám nechybí
Každý den jste doma - volné víkendy

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o.

Sanderova 1616/16
Praha

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227