Administrativní pracovník ve skladu Říčany

Volná místa Říčany Volná místa administrativa Říčany

Plat: 25000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník příjmu a výdeje servisních zakázek.

NÁPLŇ PRÁCE
• příjem zboží k reklamaci a jeho následné zaskladnění (spojeno s manipulací i s většími zařízeními)
• komunikace s naším zákazníkem
• administrativa spojena s chodem servisního oddělení
• evidence zboží, vyhotovení dokladu
• řešení zákaznických požadavků
• komunikace napříč prodejnami a servisy
• práce s interním informačním systémem

POŽADUJEME
• prozákaznický přístup
• fyzickou zdatnost
• znalost MS Office na uživatelské úrovni, především EXCEL
• zájem o oblast elektra
• komunikační a organizační schopnosti
• trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
• zkušenosti s vyřizováním reklamací - výhodou
• aktivní pracovní nasazení
• zručnost, pečlivost

NABÍZÍME
• zázemí zavedené a stabilní společnosti
• motivující příjem
• benefity- Multisport, stravenky, slevy na vlastní produkty a další
• práci v příjemném a dynamickém pracovním prostředí a kolektivu
• možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
• provozní doba servisního střediska Po – Pá 8.00 - 16.30
• pracovní doba od 7:45 do 16:45
• nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Františka Palinková   1536.dagmar.neuwirth