Popelář, závozník - Boskovice - ranní směna

Volná místa Boskovice Volná místa logistika a doprava Boskovice

Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Boskovice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-chuť pracovat a manuální zručnost
-výborný fyzický stav
-spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní
-čistý rejstřík trestů

Nabízíme

-jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
-řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
-práci v jednosměnném provozu - pracovní doba od 6,00 hod.
-pokud budete pracovat přesčas, vše Vám bude proplaceno
-nástup možný ihned
-jedná se o práci na HPP (hlavní pracovní poměr)
-benefity, které nabízíme jsou: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140,- Kč, akcie společnosti Veolia (podíl ve firmě), příspěvky na penzijní připojištění, firemní akce, firemní soutěže, slevy na PHM a další

Náplň práce

-manipulace s odpady, obaly a kontejnery
-realizace nakládky a vykládky, uložení materiálů na místo určení
-zajištění čistoty vnitřních i vnějších prostor provozu, technických prostředků, zejména nádob, kontejnerů a dalšího vybavení

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Španělská 1073/10
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
Nina Urbánková   778960100