Tavič do Kopřivnice – volné víkendy Nový Jičín

Volná místa Nový Jičín Volná místa strojírenství Nový Jičín

Plat: 150 - 200 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU strojírenského směru výhodou, praxe na obdobné pozici vítána - přesnost s důrazem na funkčnost a detail - zodpovědnou a technicky zdatnou osobnost - ochotu pracovat v až 3-směnném provozu /směny se střídají po týdnu/ VÍKENDY VOLNÉ

Nabízíme

- stravování v závodní kantýně - výborná dopravní dostupnost BUS/VLAK z okolních obcí i pro místní - dlouhodobá spolupráce - možnost práce přesčas - koordinátor 24/7 - zálohy u nás nejsou problém

Náplň práce

vsázení materiálů a přísad do různých druhů tavících pecí - tavení oceli a litiny na odlitky v elektrických obloukových a indukčních pecích, včetně ošetření taveniny - tavení neželezných kovů a jejich slitin

SH Job Partners s.r.o.

Zámostní 1155/27
Slezská Ostrava

Kontaktní osoba:
Zuzana Flašarová