Strojírenský dělník/dělnice - České Velenice

Volná místa České Velenice Volná místa strojírenství České Velenice

Plat: 29000 - 31000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Velenice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenost s výrobou je výhodou
* Schopnost manuální práce, pracovitost, spolehlivost a technické myšlení
* Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

* Nabídka práce na plný úvazek s možností okamžitého nástupu
* Zajištění dopravy zdarma
* 25 dní dovolené
* Možnost získání měsíční bonusové odměny až 30 % z platu
* Měsíční příplatek ve výši 1500,- Kč za nepřítomnost
* Příspěvek na stravování včetně stravenek
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost příspěvku na ubytování

Náplň práce

* Vykonávání úkolů a plánování produkce
* Správné nastavení strojů, přípravků a pracoviště
* Průběžná kontrola výrobků během výrobního procesu
* Respektování standardů kvality
* Dodržování pokynů týkajících se bezpečnosti práce
* Následování pokynů nadřízeného

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková