Automechanik – až 40 000 Kč/netto -Velké Březno

Volná místa Velké Březno Volná místa automobilový průmysl Velké Březno

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Velké Březno, Ústecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Vyučení v oboru (není podmínkou)
- Řidičský průkaz B (výhodou sk.C, D )
- Praxe na pozici: automechanik/opravář výhodou
- Manuální zručnost, technické myšlení
- Zkušenosti s opravami osobních automobilů nebo nákladních vozidel výhodou
- Zodpovědnost, důslednost, samostatnost

Nabízíme

- možnost ubytování
- možnost na HPP i OSVČ
- práci na 1 směnný provoz
- nabízíme zaměstnání i pro pár, v případě manželky / partnerky, poskytneme práci v servise na umývání, případně administrativa podle oboru a zkušeností z minulosti

Náplň práce

- zabezpečování oprav a údržba osobních automobilů pro Soukromé nebo firemní účely.
- údržba, diagnostikování poruch a jejich odstraňování
- vykonávání servisních prohlídek podle interních standardů.
- práce na 12 měsíců v roce zabezpečené
- vykonávání pneuservisních činností podle potřeby

Algarin Work s.r.o.

Prostorná 837/9
Ostrava - Mariánské Hory

Kontaktní osoba:
Petra Chromcová