Kvalitář/ka Jihlava

Volná místa Jihlava Volná místa automobilový průmysl Jihlava

Plat: 39000 - 48000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jihlava, Vysočina
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Vysokoškolské vzdělání technického směru či středoškolské s odpovídající praxí.
• Anglický či německý jazyk na pokročilé úrovni. Alespoň B2.
• Umět pracovat s MS Office balíčkem.
• Měl bys být komunikativní, rozhodný a nebát se zakročit k vyřešení problému.

Nabízíme

• Nástupní bonus 70.000 Kč.
• Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
• 25 dnů dovolené.
• Možnost pracovat z domova.
• Flexibilní pracovní doba.
• Cafeterii – příspěvek 6.000 Kč/rok (sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a mnohé další).
• Finančně podporované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů.
• Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.

Náplň práce

• Budeš spolupracovat nejen s úsekem výroby a vývoje v otázce reklamací, vedení projektů a kvalitativních témat.
• Tvou starostí bude i koordinace výroby a dalších činností na základě zachování kvalitativních potřeb.
• V rámci mezinárodní výrobní sítě se budeš podílet na řešení kvalitativních témat a vést příslušné audity a reporty.
• Využívání programů a metod jako je: PQA, 8D, Shainin, FMEA atd.

GUDMUND s.r.o.

Francouzská 299/98
Praha 10

Kontaktní osoba:
Barbora Nováková   +420 608 749 645