Operátor(ka), Skladník - svozy zdarma Benešov

Volná místa Benešov Volná místa automobilový průmysl Benešov

Plat: 25000 - 27000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)
schopnost pracovat ve stoje

Nabízíme

měsíčné mzda 25 000 – 27 000 Kč/měsíc
příplatek za případné přesčasy dle zákoníku práce
nadstandardní příplatky v případě práce o víkendu nad rámec zákoníku práce
výkonnostní prémie a bonusy
dotované závodní stravování
25 dnů dovolené
benefity na sport a kulturu
NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Náplň práce

montáž drobné autoelektroniky
fyzicky nenáročná práce v moderním, čistém a nehlučném prostředí
3 směnný provoz (po – pá, 37,5 hodin / týden)
VHODNÉ I PRO OSOBY BEZ PRAXE
zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou

Etimos Human s.r.o.

Žukovského 888/2
Praha 6

Kontaktní osoba:
Silvia Slosarčiková   +420 608 284 515