Automechanik - Praha 4

Volná místa Praha 4 Volná místa automobilový průmysl Praha 4

Plat: 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 4, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- profesní zkušenosti v oboru min. 4 roky
- znalost PC
- manuální zručnost
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- práce v přátelském kolektivu (4 kolegové + vedoucí)
- práce v moderním a rodinném prostředí
- možnost postupného zapracování od jednodušších úkolů ke složitějším
- možnost využití parkoviště pro zaměstnance
- nástup možný IHNED
- benefity: multisport karta, příspěvky na stravování

Náplň práce

- provádění údržby a oprav motorových vozidel včetně seřizování
- komunikace s přijímacím technikem
- provádění odborné servisní práce na vozidlech
- identifikace a odstranění závad na vozidlech
- účast na pravidelných školení (měsíčně)

GETBID Staffing s.r.o.

Bolzanova 1678/5
Praha

Kontaktní osoba:
Karolína Dolejšková