Obsluha strojů a zařízení - cca 33.000 Kč v čistém Plzeňský kraj

Volná místa strojírenství Plzeňský kraj

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeňský kraj, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Odborné vyučení (opravář strojů, mechanik, automechanik apod.)– obor strojírenství vítán (šanci má i šikovný absolvent technického učiliště nebo střední školy)
* Praxe z výrobního/průmyslového prostředí výhodou
* Obecné zkušenosti s údržbou strojů
* Dobré technické znalosti
* Smysl pro detail, schopnost řešení problémů, zručnost
* Ochota pracovat na 12 hod. směny v nepřetržitém provozu

Nabízíme

* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Zajímavé platové ohodnocení( cca 33.000 Kč v čistém)
* Měsíční bonus
* Nadstandardní příplatky za noční, za práci o víkendu a ve svátek (svátek 200%)
* 13. plat
* 200 Kč příspěvek na praní prádla
* Příspěvek na dopravu (3,5 Kč/km)
* Věrnostní a měsíční docházkový bonus
* Stravenky 150 Kč / směna
* 750 Kč / měsíc - příspěvek na zdraví, sport a kulturu / Multisport karta
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Sezónní benefity – vitamínové balíčky, ovocné balíčky, vánoční dárky, firemní akce
* Nástup možný ihned přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

Co bude náplní práce obsluhy?
* Nastavovat a provozovat stroj tak, aby byla zachována dobrá kvalita výrobků
* Zajišťovat hladký chod výrobních strojů a udržovat je ve vhodném technickém stavu
* Vyrábět výrobky podle specifikací kvality a množství
* Uchovávat záznamy o jakýchkoli problémech s kvalitou v interním systému
* Hlásit všechny problémy s technickým stavem stroje v interním systému
* Provádět měření a odběr vzorků dle plánu kvality
* Pomáhat při údržbě a zavádění systémů

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová