Svářeč TIG 141 + Přípravář - Německo (od 5.220 € + bydlení)

Volná místa dělnické profese Německo

Plat: 5220 - 5600 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Německo, Zahraničí
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- platný certifikát na svařování 141 TIG
- vlastní pracovní a ochranní pomůcky
- aktivní živnost
- praxe v oboru - min 3 roky
- pracovní němčina výhodou
- vlastní automobil
- pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu po celou dobu pracovní
- platná A1, nebo doklad o podání žádosti na A1 pro konkrétní smlouvu

Nabízíme

- odměna 5.220 EUR/turnus + až 2 EUR/hod příspěvek na ubytování
- možnost záloh 200 EUR už po odpracovaném týdnu do první vyplacené faktury
- kvalitní ubytování hrazeno paušální náhradou
- možnost stát se parťákem s příplatkem na hodinu
- dlouhodobá spolupráce, férové jednání a lidský přístup
- teambuilding

Náplň práce

- svařování vodovodního potrubí ve výkopech (černý materiál)
- rentgenová kontrola
- přípravář brousí úhlovou bruskou a frézkou a odizolovává trubky

ALMARK GROUP s.r.o.

Velkomoravská 4017/77
11000 Hodonín

Kontaktní osoba:
Markéta Müllerová   +420702243787