Elektrotechnik Jičín

Volná místa Jičín Volná místa technika a elektrotechnika Jičín

Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zájem a ochotu učit se novým věcem.
* Základní znalost elektroniky.
* Schopnost samostatně a pečlivě plnit úkoly.
* Středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechniky.
* Platný ŘP skupiny B a komunikativní angličtinu.
* Znalost práce s laboratorním vybavením výhodou.

Nabízíme

* Zajímavou a rozmanitou práci v stabilní české firmě.
* Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje.
* Kombinaci zkušeností z různých technických oborů.
* Podporu vzdělávání a osobního rozvoje.
* Flexibilní pracovní dobu a rovnováhu mezi prací a osobním životem.
* 26 dní dovolené a další benefity.
* Přátelský kolektiv a skvělou kávu!

Navíc nabízíme až 70 000 Kč náborového příspěvku!
Pokud tě tato nabídka zaujala nebo potřebuješ více informací, neváhej se na nás obrátit!

Náplň práce

Hledáme šikovné Elektrotechniky.
Nástup – možný ihned.
Pracoviště Hořice.
* Provádění elektrických zkoušek na různých částech automobilů.
* Práce s softwarovými nástroji od National Instruments.
* Analýza naměřených dat a tvorba protokolů.
* Řízení vlastních projektů a spolupráce s týmy při vývoji.
* Po zaškolení práce s širokou škálou přístrojů a nástrojů.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Petra Stančevová