Autoklempíř - vhodné i pro absolventy Praha 4 - Michle

Volná místa automobilový průmysl Praha 4 - Michle

Lokalita pracoviště: Praha 4 - Michle, Hlavní město Praha
Vloženo před 30 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU vzdělání - vhodné i pro absolventy - možnost zaučení
• ŘP sk. B
• základní znalost PC
• zručnost podmínkou

Nabízíme

• ŘP sk. B

Nabízíme:
• příspěvek na sociální/zdravotní pojištění, pracovní oděv, možnost ubytování, …

Místo práce: Praha 4 - Michle

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, napište nám na info@autoklm.cz nebo nám zavolejte přímo na náš tel.: 603 473 262 - Kamil Veselý.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 28. 4. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Autoservis KLM,s.r.o. - smluvní partner pojišťoven.

Více informací o společnosti naleznete na www.autoservisklm.cz.

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719