Práce v letectví | 46 000 Kč | příspěvek na dopravu Odolena Voda

Volná místa Odolena Voda Volná místa stavebnictví Odolena Voda

Plat: 40000 - 46000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Odolena Voda, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta hledáme uchazeče s chutí se rozvíjet ve strojírenských oborech – zámečníky, svářeče, klempíře, obráběče, operátory výroby, lakýrníky, nástrojáře, tmeličku, …

Co děláme?
* Vyrábíme letadla od prvního šroubku do poslední matičky. Každý umí něco, ale společně nám to perfektně klape
* Seřizujeme, obsluhujeme, sestavujeme, ohýbáme, tvarujeme, lakujeme, tmelíme, brousíme, …
* Místo výkonu práce: Praha a okolí

Kolik si vyděláš?
* Měsíční výdělek 40 000 – 46 000 Kč (dle pracovního zařazení)
* Stravenkový paušál 55 Kč/den
* Příspěvek na dopravu 6000 Kč – dojezd do práce zdarma? To prostě chceš! (platí na dojíždění nad 35 km)
* Ubytování ZDARMA – v těsné blízkosti firmy – nevstávejte před šestou
* Pro začátek budete mít po ruce parťáka, který Vám rád pomůže a poradí
* Nebuďte na to sami - doporučení kamaráda či známého ve výši 10 000 Kč
* Perfektní dostupnost z Prahy – autobus tam jezdí každou chvíli
* A teď úplně to nejdůležitější - práce je stabilní a dlouhodobá – jestli potřebujete v této nelehké době pevnou půdu pod nohama, neváhej a přidej se k nám

Co je nutné?
* SOU v oboru strojírenství, praxe výhodou
* Znalost výkresové dokumentace
* Ochotu pracovat ve směnném provozu
* Spolehlivost, Zodpovědnost
* Chuť se učit novým věcem
* Nutnost zaslání životopisu – bez něj to nejde

Máš chuť se dozvědět více? Tak nám zašli Tvůj životopis na sarka@projobeu.com anebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 164 786. Těšíme se na Tebe.

ProJobEU s.r.o. Ostrava

Mrštíkova 399/2a
Liberec

Kontaktní osoba:
Šárka Kepková