Vedoucí provozu a údržby - čerpacích stanic v ČR Praha

Volná místa Praha Volná místa reality Praha

Plat: 65000 - 85000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 24 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta v oblasti chemického průmyslu hledáme šikovného VEDOUCÍ PROVOZU a ÚDRŽBY - čerpacích stanic v ČR.

NÁPLŇ PRÁCE
• Nastavení strategie údržby
• Komunikace s provozovateli ČS
• Organizace údržby svěřených ČS v ČR
• Vedení menšího týmu kolegů, kteří mají na starosti převážně administrativu
• Hlídání nákladů za údržbu
• Koordinace servisů
• Péče o majetek společnosti a jeho údržba v požadovaném stavu
• Zajištění všech preventivních prohlídek u zařízení (revize, pravidelné kontroly, spolupráce se státními orgány)
• Potřebná spolupráce s kolegy napříč společností
• Reporting do zahraničí pro vedení společnosti

POŽADUJEME
• SŠ/VŠ technického směru
• Praxi na pozici v údržbě – každá zkušenost z oblasti údržby se hodí
• Technické myšlení
• Komunikativní ČJ
• Komunikativní AJ nebo NJ – PODMÍNKOU
• Ochotu cestovat po svěřeném regionu – celá ČR
• ŘP skupiny B – aktivní řidič, cestování bude časté
• Organizační a vyjednávací schopnosti – budete je potřebovat při komunikaci s provozovateli ČS
• Znalost MS office

NABÍZÍME
• Zázemí mezinárodní a stabilní společnosti
• Motivující příjem
• Firemní auto
• Možnost HO
• Možnost nadále se rozvíjet a vzdělávat
• Zajímavé firemní benefity
• Kancelář na Praze 8 – Libeň

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   +420 727 931 009