Finanční Controller - Praha-západ

Volná místa Praha Volná místa ekonomie/ekonomika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je významná nadnárodní spediční a logistická společnost se stabilním postavením na trhu v ČR i ve světě. Na výše uvedenou pozici právě hledáme novou posilu do oddělení financí.

Jak bude vypadat Vaše práce?

* Budete spolupracovat na závěrkových operacích
* Budete odpovídat za přípravu reportů pro vedení a centrálu společnosti v zahraničí
* Budete se podílet na přípravě rozpočtů
* Budete provádět analýzy nákladů a výnosů
* Podílíte se na tvorbě ročního plánu hospodaření
* Identifikujete a vyhodnocujete odchylky od rozpočtu a plánu
* Budete spolupracovat s centrálou v zahraničí
* Podporujete management společnosti
* Budete komunikovat s auditory
* Budete odpovědní za reporting, včetně komentování výsledků

Co za odvedenou práci dostanete?

* Adekvátní mzdové ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* 13. mzda, stravenkový paušál, benefit karta, příspěvek na vzdělávání
* Odborné zaškolení a podporu
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Možnost karierního růstu

️Ozvěte se nám pokud:

* Máte zkušenost v controllingu - není však nutně podmínkou (otevřeni i absolventům)
* VŠ vzdělání (min. Bc. ekonomického nebo finančního směru)
* Velmi dobrá znalost práce s MS Excel
* Základní znalost účetních principů
* Praxe v SAP výhodou
* Dokážete komunikovat v AJ (komunikace s centrálou v zahraničí - odborná terminologie v oblasti účetnictví a financí)
* Analytické dovednosti a systematický přístup
* Bezúhonnost
* Ochotu učit se novým věcem
* Pečlivost při řešení každodenních úkolů

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Adéla Bátorová