Hledáme operátory/ky do výroby • doprava zdarma z Loun a Žatce Rakovník

Volná místa Rakovník Volná místa automobilový průmysl Rakovník

Plat: 33000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rakovník, Středočeský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• dobrý zdravotní stav a manuální zručnost
• čistý trestní rejstřík (alimenty nevadí)
• výpis ze zdravotní dokumentace
• základy s PC
• znalost českého jazyka

Nabízíme

• 29 200 Kč/měs + 7 400 Kč pohyblivá složka mzdy
• příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
• 8 000 Kč půlroční bonus
• 30 dní dovolené
• obědy za 25 Kč nebo stravenka v hodnotě 50 Kč
• bez zajištěného ubytování
• pracovní obuv a oděv, i jeho praní
• ZDARMA doprava svozovými autobusy ze směrů Žatec a Louny
• MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)
• týdenní zálohy v hotovosti

Náplň práce

• Manuální kompletace klimatizačních jednotek, ovládacích panelů a předních masek s aktivní mřížkou chladiče pro auta
• 3 směny (R/O/N), 8 hod, víkendy volné
• čisté a moderní prostředí, špičkové technologie

www.brigadnici.com,s.r.o.

Štefanikova 18/25
Praha 5

Kontaktní osoba:
Zdeňka Vacková