PLC Programátor Brno, Jihlava

Volná místa technika a elektrotechnika Brno, Jihlava

Plat: 35000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihlava, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Ukončené elektrotechnické vzdělání
* Aj na komunikativní úrovni
* Řidičský průkaz sk. B
* Ochotu cestovat
* Praxe na obdobné pozici či zkušenost s programováním PLC a HMI - výhodou!

Nabízíme

* Zajímavé ohodnocení na základě předchozích zkušeností
* Příspěvky na stravování
* Příspěvek za práci na stavbách
* Nadstandardní diety v případě služebních cest
* Možnost jazykového vzdělávání
* Možnost využití benefitů Cafeterie
* 20 dní dovolené + 5 dní v roce navíc
* 3 dny sickdays

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektroa baví Vás odvětví automatizace?
Baví Vás komunikace v angličtiněa oceníte možnost se díky zaměstnání podívat nejen po ČR?
Jestli chcete být férově ohodnoceni za své zkušenosti a je Vám sympatická možnost si přizpůsobit pracovní dobu, ozvěte se ještě dnes!
Máme pro Vás zajímavou příležitost!

Náplň práce:
* Programování PLC a HMI Siemens
* Zapojování a oživování produktů u zákazníku v ČR i zahraničí
* Komunikace a technická podpora zákazníků

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Martin Surovec