Operátor v čokoládovém světě (31 000 – 38 000 Kč / měs.) Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Volná místa Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Volná místa potravinářství Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Plat: 31000 - 38000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Středočeský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• ochotu pracovat ve 12 h směnném provozu v režimu krátký a dlouhý týden
• aktivní a zodpovědný přístup

Nabízíme

• práce na HPP na dobu neurčitou v přátelském kolektivu stabilní české společnosti
• 5 týdnů dovolené
• příplatky za směnný provoz
• měsíční prémie podle zapracování a výkonů
• MultiSport karta
• stravenkový paušál a další

Náplň práce

• kompletní obsluhu výrobního stroje, což zahrnuje nejen jeho obsluhu, ale také manipulaci s těžkými břemeny
• zpracování prvotních surovin, které slouží ke vzniku čokolády, čokoládových náplní či polev
• finalizaci produktu
• průběžnou kontrolu kvality produktu při jejím vzniku
• vyhotovení výrobních protokolů

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ilona Goby   +420 606 374 861