Produktový specialista Holešov

Volná místa Holešov Volná místa automobilový průmysl Holešov

Plat: 35000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Holešov, Zlínský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Znalost automobilového aftermarketu
• Dobrou znalost MS Office
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Schopnost práce v týmu a zákaznický přístup
• Aktivní přístup k práci a ochotu se učit
• Schopnost adaptovat se na změny a řešit problémy
• Zkušenost s AJ

Nabízíme

• Úvodní zaškolení a vzdělávací program
• Motivační hodnocení
• Přátelské pracovní prostředí a benefity jako stravenky nebo penzijní připojištění
• 3 dny sick day
• Náhradní díly za režijní ceny
• Telefon
• Příspěvek na ubytování v případě relokace
• Možnost zapůjčení vozového parku a další bonusy
• Mzda: 35-55 000Kč/měsíc

Náplň práce

Co budeš dělat?
• Budeš spravovat produktové portfolio a vytvářet strategie pro jeho rozvoj
• Zajistíš informace o produktech, včetně popisů, vazeb a náhrad
• Budeš se podílet na rozvoji produktového portfolia a zavádět novinky
• Spolupracovat na prezentacích zboží s marketingovým oddělením

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Michaela Hamplová   +420 601 166 171