Přijmeme Seřizovače! Stabilní práce v Kopřivnici Nový Jičín

Volná místa Nový Jičín Volná místa dělnické profese Nový Jičín

Plat: 26000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nový Jičín, Moravskoslezský
Aktualizováno před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušený a zodpovědný - máte předchozí zkušenosti s obsluhou výrobní linky a jste schopni pracovat samostatně i v týmu
* Pozorný k detailům - máte schopnost pečlivě kontrolovat výrobky a zapisovat důležité informace
* Flexibilní - jste ochotni pracovat v různých směnách a přizpůsobit se potřebám výroby
* Technicky zdatní - máte základní technické znalosti a schopnost provádět drobnější údržbu
* Bezpečnostně uvědomělí - jste si vědomi důležitosti dodržování bezpečnostních předpisů a ochrany zdraví při práci
* Spolehliví a loajální - projevujete angažovanost a připravenost plnit své pracovní povinnosti
* Komunikativní - dokážete efektivně komunikovat s kolegy a nadřízenými

Nabízíme

* Mzda od 26 000 Kč měsíčně
* Stabilní zaměstnání na HPP v zajímavé společnosti
* Pracovní doba - 3směnný provoz ( ranní, odpolední, noční)
* Osobní ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonu
* Stravenkový paušál pro zajištění stravování
* 5 týdnů dovolené pro vyvážení pracovního a osobního života
* NÁSTUP IHNED

Náplň práce

* Obsluha a kontrola linky
* Zadávání dat do počítače linky
* Kontrola kvality
* Označování zboží na paletách
* Balení výrobků
* Manipulace s materiálem a zbožím
* Zapisování údajů
* Údržba linky
* Bezpečnost při práce

Comac jobs Nový Jičín

Kontaktní osoba:
Klára Jalůvková   +420 608 810 936