Lakýrník letadel (M/Ž) | 51 534 Kč | denní směna Praha 18

Volná místa Praha 18 Volná místa stavebnictví Praha 18

Plat: 47000 - 51500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 18, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro klienta, který se řadí mezi významné světové výrobce kovových dílů do letounů, hledáme lakýrníky (m/ž). Umíš vzít do ruky lakovací pistoli? Chceš si zkusit nalakovat vojenskou stíhačku? Nemusíš mít roky praxe, ale i základy stačí.

Co Tě u nás čeká?

* Nástřik dílů, potahovaných plechů letounu
* Opravy nátěrů, tmelení a broušení míst s celkovým začištěním
* Provádění přípravných prací (posouzení stavu povrchu, očištění, odmaštění)
* Aplikace barev 2K a vodou ředitelných
* Práce v krátkém, dlouhém týdnu – denní směna
* Místo výkonu práce – Praha a okolí

Čím Tě získáme na svou stranu?

* Měsíční výdělek až 51 534 Kč
* Práce o víkendu + 50% - na pivo s kamarádem si můžeš zajít v týdnu
* Příspěvek na dopravu 6 000 Kč (dojezd nad 35 km) – dojezd do práce zdarma? To prostě chceš!
* Ubytování ZDARMA – v práci jsi do 10 minut
* Příspěvek na stravné 55 Kč/den  je jen na tobě, zda využiješ firemní kantýnu či manželky krabičku
* Doporuč nám svého známého či kamaráda a vydělej si 10 000 Kč
* Přátelský koordinátor, který Ti bude vždy k dispozici
* Perfektní dostupnost z Prahy – autobus tam jezdí každou chvíli

Co by Ti nemělo chybět?

* SOU technického směru (lakýrník výhodou)
* Zkušenost na pozici lakýrník – mokré lakování
* Životopis, kde bude vše podstatné

Chceš to s námi zkusit? Tak nám zašli životopis anebo využij odpovědní formulář. V případě dotazů se nám ozvy na telefonní číslo +420 602 164 786. Těšíme se na Tebe.

ProJobEU s.r.o. Ostrava

Mrštíkova 399/2a
Liberec

Kontaktní osoba:
Šárka Kepková