Vedoucí HR oddělení Nymburk

Volná místa Nymburk Volná místa lidské zdroje Nymburk

Plat: 70000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nymburk, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co byste měl/a splňovat, umět a znát
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe humanitního či ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, zkušenost s vedením projektů v oblasti rozvoje zaměstnanců výhodou
- silné komunikační dovednosti, systematický přístup, proaktivní přístup
- komunikativní znalost Aj výhodou

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout
- zázemí silné skupiny, významná výrobní společnost, zajímavý produkt
- přátelské prostředí, podpora profesního růstu
- práce na HPP, doba neurčitá
- zajímavé finanční ohodnocení, věrnostní bonusy, pravidelné navyšování mzdy
- podpora dalšího vzdělávání
- mobilní telefon
- flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 120,- Kč

Náplň práce

Strojírenská výroba, jeden ze tří největších výrobců ve svém oboru v Evropě, vedení menšího HR oddělení.

Kompetence
- vedení menšího HR oddělení
- zastřešení personálních procesů ve společnosti - nábor a rozvoj zaměstnanců, mzdy, komunikace s agenturami, benefity
- podpora vedení společnosti

HR Direct s.r.o.

Čechova 407
Bakov nad Jizerou

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková