Junior analytik Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, kterým je obchodní společnost hledáme šikovného JUNIOR ANALYTIKA.

NÁPLŇ PRÁCE
• analýza potřebných dat pro rozvoj společnosti
• analýza konkurence
• analýza cen
• analýza prodeje
• provádění ad-hoc analýz
• prezentace zjištěných dat
• úzká spolupráce s obchodním a finančním oddělením
• příprava podkladů pro reporty

POŽADUJEME
• schopnost analyzovat potřebná data
• komunikační schopnosti
• pokročilou práci v Excelu – PODMÍNKOU – potřebné analýzy budete provádět v Excelu
• ochotu naučit se pracovat v Power BI – rozsáhlejší analýzy u nás probíhají za pomoci Power BI
• ochotu učit se
• zaměření na výsledky
• komunikativní AJ – s přímou nadřízenou budete komunikovat v AJ
• analytické myšlení
• rychlé myšlení, iniciativu při řešení problémů

NABÍZÍME
• práci po špičkového hráče v oboru
• spolupráci s mezinárodními týmy
• plnou podporu nadřízeného při zaškolová