Vedoucí vývoje Náchod

Volná místa Náchod Volná místa potravinářství Náchod

Lokalita pracoviště: Náchod, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VOŠ/VŠ chemického, přírodovědného, potravinářského nebo podobného oboru
- znalost příslušné legislativy při výrobě kosmetiky, detergentů a potravin
- znalost normy a systémy SVJ, HACCP
- organizační a komunikační schopnosti
- nadšení pro inovace a aplikovaný vývoj
- spolehlivost a aktivní přístup

Nabízíme

- odpovídající platové podmínky, možnost finančního růstu
- zodpovědná a zajímavá práce s nejnovějšími technologiemi
- možnost dalšího profesního vzdělávání v podobě kurzů a školení
- stravenky hrazené v plné výši 100 Kč / den
- příspěvek na penzijní / životní pojištění

Náplň práce

Samostatná práce při vývoji a inovaci kosmetických produktů, detergentů a potravin. Koordinace příprav výrobků a technologických postupů, příprava vzorků a související dokumentace. Vyhledávání kvalitních a inovativních surovin. Sledování novinek a trendů konkurence. Kontrola nad dodržováním legislativních požadavků. Vedení týmu vývoje.

Personal Náchod

Tyršova 64
Náchod

Kontaktní osoba:
Zdeňka Honzů   606 606 623