HSE Manager Slaný

Volná místa Slaný Volná místa management Slaný

Lokalita pracoviště: Slaný, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání ideálně technické zaměření
* Být osoba způsobilá v oblasti BOZP a PO
* Znalost a zkušenost s odpadovým hospodářstvím
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni,
* Být aktivním řidičem sk. B

Nabízíme

* Jistota stabilní firmy
* Mzdové ohodnocení odrážející znalosti a zkušenosti kandidáta
* Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
* 28 dní dovolené
* Pracovní smlouva na dobu neurčitou
* Benefit Plus Cafeterie - 1500 Kč/měs
* Vánoční odměny
* Příspěvek na dovolenou
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Dotované závodní stravování (doplatek na oběd 15 Kč)
* Propracovaný benefitní systém

Náplň práce

Naším klientem je silná mezinárodní společnost s rodinným charakterem, která se zabývá výrobou a prodejem sklápěcích nástaveb a návěsů pro nákladní automobily.
* Řízení a zajištění bezpečnosti, ochrany zdraví při práci, požární ochrany, ochrany životního prostředí a obecné bezpečnosti.
* Proaktivní analýza rizik, hodnocení rizik a navrhování adekvátních preventivních opatření.
* Implementace a správa systémů dle standardu ISO 14001.
* Dodržování povinností v souladu s pravidly IPPC.
* Řízení a monitorování chemických látek a směsí v souladu s nařízeními REACH a CLP, řízení odpadů, monitorování uhlíkové stopy a reportování o sociálních a environmentálních aspektech (E(SG)).
* Posouzení bezpečnosti strojů, zařízení a pracovního prostředí.
* Pravidelné interní audity a inspekce.
* Prezentace výsledků řízení společnosti na lokální i mezinárodní úrovni.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marta Nesbitt